Genel

Hasta bakıcı hizmetleri

Hasta bakıcı hizmetleri günümüzde bebek ve çocuk sahibi yanı sıra binlerce ailenin en çok aradığı ve tercih ettiği eleman grubudur. Özellikle yenidoğan bebek bakımı ya da çocuklarının iyi derecede ingilizce dil öğrenmesi ve konuşması için ebeveynler yabancı dadı tercih ediyor.

Neden Hasta Bakıcı Hizmetleri?

Ülkemizde eğitimi lise ve üniversite olan, iyi derecede ingilizce bilen ve kaliteli eğitimler almış, Türk bakıcı ücretlerine göre yabancı bakıcı maaşları çok daha uygun ve ekonomiktir.

Türk ve yabancı ailelerin yabancı dadı tercih etmesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Hasta bakıcıların en belirgin özellikleri saygılı, güvenilir, eğitimli, güleryüzlü, çalışkan, tecrübe ve deneyimleri üst seviyede olmasıdır.

İyi Hasta Bakıcı Nasıl Bulurum?

Alya Danışmanlık olarak sizlerin her zaman yanındayız. İstanbulda çalışmak için hali hazırda bulunan yabancı bakıcı adayları ile hizmet sunmaktayız. Bakıcı talebi sürecimize portföyümüzde bulunan sizlerin istekleri, kriterleri ve seçimlerine uygun aday (cv) taraması ile sürecimizi başlatıyoruz. Tabi ki özellikle yurt dışından ilk defa Türkiye’ye çalışmak için gelmek isteyen özenle ve niteliklerine göre seçilmiş yabancı dadı adayları bulunmaktadır.

Size Özel Bakıcı: Her ebeveynin çocukları için tercih ve beklentileri değişmektedir. Bu konuda Alya Danışmanlık olarak siz değerli ailemize, çocuğunuza ve evinize uygun niteliklere sahip bakıcı ve dadı seçiyoruz.
Aday ve Görüşme Süreci: Siz değerli ebeveynlerimizin istediği kriter ve nitelikleri, sonrasında size ve çocuğunuza uygun olan yabancı bakıcı adayını belirliyoruz. Belirlenen aday ile görüşme için sizlerden randevu talep ederek görüşmeyi sağlıyoruz.
Oturma (Residence) ve Çalışma İzni (Work Permit) işlemleri konusunda uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir